Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

NovoАbrasive

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Нововодолазький абразивний завод – українське підприємство, засноване в 2012 році.

Місія Нововодолазького абразивного заводу полягає в інноваційному розвитку підприємства, удосконалення технологій виготовлення абразивних дискiв з метою створення високоякісної продукції, яка відповідає світовому рівню.

Основною метою нашого підприємства є швидке і своєчасне виконання замовлень, постійне і високу якість продукції, розширення асортименту продукції, що випускається, забезпечення надійності і безпеки абразивних дискiв. В умовах жорсткої конкурентної боротьби і швидко мінливої ​​ситуації забезпечити стійке і динамічний розвиток підприємства, постійно підвищувати конкурентоспроможність продукції, що виробляється.

Чітка організація технологічного процесу, використання кращої європейської сировини і найсучаснішого італійського обладнання в поєднанні з кваліфікованими співробітниками, які пройшли стажування на найбільших європейських абразивних заводах – це основа, завдяки якій наше підприємство успішно працює.

В даний момент наш завод випускає весь асортимент відрізних і шліфувальних кругів на бакелітовій зв’язці. Всі круги виробляються відповідно до ДСТУ ГОСТ 21963: 2003, ГОСТ 21963-2002 і відповідають міжнародним стандартам DIN EN 12413 і правилам безпеки. Найближчим часом планується розширення асортименту продукції, що випускається.

У 2013 році наша продукція була сертифікована в системі УкрСЕРПО.
У 2015 році відрізні круги NovoAbrasive успішно пройшли тестування і сертифікацію в Німеччині на відповідність усім вимогам з безпеки європейського стандарту EN 12413. Переглянути сертифікати

Розпочато підготовку до вступу до Світової організації безпеки абразивних матеріалів OSA. Успішно впроваджена система контролю виробництва та перевірки якості відповідно до стандарту ISO 9001: 2008.

Розгорнути
Вгору